Designed & Powered by Ata Bilişim

Babalık Testi
Güvenilir
Babalık testi son derece doğru ve güvenilir bir testtir. Baba olma durumunda % 99,99, babalık olasılığının olmama durumunda % 0 olarak sonuçlanacaktır. Tüm testler, uluslararası test standartlarını karşılamak ve maksimum doğruluğu garanti etmek için 23 genetik işaretçiyi ve 2 cinsiyet belirleyicisi kullanarak gerçekleştirilir. Babalık testi, iddia edilen baba örnekleri ile çocuğun örneklerinin merkezime bırakılması veya kargolanması halinde %99,999 kesin sonuç ile sonuçlanmaktadır. Bunun yanı sıra baba ve çocuk merkezimize gelerek babalık testi  yaptırabilmektedir.

Yapması kolay
DNA test kitimize, testi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey dahildir. Yanak bölgesindeki hücreleri toplamak için ağzınızın içine sürülecek oral svaplar göndereceğiz; Dolayısıyla, acılı kan örneklemesi yapmanıza gerek kalmadan testti uygulayabilirsiniz. Elineze ulaşacak olan kitlerimizin içerisinde kapsamlı talimatlar bulunmaktadır. DNA örneklerinizi toplamasının ne kadar kolay olduğunu çevrimiçi olarak görebilirsiniz.( örnek toplama linki için tıklayınız. )

Hızlı
Babalık testi için sonuçlar, laboratuarımızda alınan örnekleri aldığımız andan itibaren  7-10 gün içinde verilecektir. Evde babalık testi sonuçları öncelikli olarak telefon ile daha sonrasında pdf formatında kargo, email veya whats app ile sizlere ulaştırılacaktır.

Bunun yanı sıra 3 iş günü içerisinde hızlı test seçeneğini ile sizlere hizmet vermekteyiz

Evdeki babalık testleri, bugüne kadar 500.000'in üzerinde DNA testi gerçekleştiren ISO17025 akredite laboratuvarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, testinizin en sıkı kurallara göre yapıldığından emin olabilirsiniz.

Esnek
Farklı adreslerde veya farklı ülkelerde yaşayan kişiler içinde bu testi uygulamamız mümkündür. bunun için test sipariş formu doldurmanız veya merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Test sürecinin her aşamasında sizlere bilgi verilmekte olup aklınıza takılacak her soruda telefon whats app veya mail ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Ana Sayfa   |   Kurumsal   |   Online Sonuç Alma   |   Foto Galeri   |   İnsan Kaynakları   |   İletişim